Pavel Žywczok

Reference

Pavel má dar od Boha, pomoci lidem. Umí člověka nasměrovat. S obrovskou láskou a trpělivostí vysvětlit, že to co se kolem nás děje, je jen výsledkem naši mysli. Byla jsem plná vnitřních strachů, bolesti. Nerozuměla jsem sama sobě, vztahům, situacím, které se mi v životě dějí. Díky Pavlovi a Kurzu zázraků se mi život začal měnit. Pochopila jsem, že jen já si rozhoduji, jaký život chci žít... S láskou Eva
Eva Luskačová
Jsem rád, že žiji v dnešní době. Době změn a nových informací. Kvantová fyzika nám nabízí nový pohled na naši existenci. Pokud se ztotožním s tím, že svojí myslí ovlivňuji své bytí, tak hledám odpověď na otázku, jak mám myslet, abych byl ve svém životě spokojený a šťastný. Poznal jsem Pavla, který mi nabídnul jeho variantu, kterou si na sobě vyzkoušel a kterou žije. Sám si prošel 365 lekcemi z knihy Kurz zázraků. Patřím do skupiny lidí, kteří se rozhodli Kurz zázraků absolvovat pod vedením Pavla. Kurz vede poutavým způsobem. Lekce vysvětluje, doplňuje vlastními zkušenostmi a motivuje nás. Dnes jsem u 28. lekce a vím, že moje rozhodnutí projít si Kurz zázraků bylo správné.
Jirka
Při sledování videa s Pavlem, při poslechu jeho slov, se mnou jeho energie velmi silně rezonovala - potoky slz, úleva, pocit souznění. Zatelefonovala jsem mu a on promluvit do telefonu. Pozvání na setkání v Brně, kam jsem jela na otočku z Plzně už byl jen krůček od zahájení Kurzu zázraků, kterým mě Pavel doprovází. Jsem velmi vděčná, že jsem následovala hlas uvnitř a oslovila Pavla. V jeho vedení cítím přijetí, pochopení a účast Boha samotného. Trpěla jsem depresemi, ničila jsem sama sebe. Díky kurzu jsem našla novou cestu, ve které se cítím šťastnější, volnější, zranitelnější a silnější. „Pokud je žák připraven, učitel se dostaví“. Pokud jste připraveni, vřele doporučuji Kurz zázraků s Pavlem.
Alice Light
Z tohoto kurzu je člověk v úžasu, 😊 protože bourá všechna omezení, které jsme si vytvořili 😊
Martina
Pavla jsem poprvé viděla na „Cestách k sobě“ s Alžbětou Šorfovou. Hned napoprvé mě oslovil svou opravdovostí a lidskostí, vyzařovala z něj pohoda, klid a moudrost. Hovořil mimo jiné o nějaké knize Kurz zázraků. Ta kniha mě zaujala, a tak jsem se rozhodla hned po skončení videa Pavlovi zavolat. A tak se to stalo. Nejprve setkání po Skypu, potom osobní setkání v Brně a o týden později setkání už s dalšími zájemci s cílem realizovat kurz zázraků s Pavlovým vedením. A tak jsem se stala spolu s ostatními žákem kurzu zázraků. Jsem teprve na začátku mé cesty, ale učinila jsem toto rozhodnutí bez váhání a věřím, že dojdu do cíle – změnit svůj život a žít v lásce a harmonii. Děkuji Pavle, že jsem Tě potkala a že jenom prostě jsi…
Zdenka
Již v mládí jsem se seznámil s principy přírodních zákonů a s postupem času jsem hledal odpovědí i na další otázky, které zaměstnávají moji podstatu. V posledním roce vše zesílilo a tak jsem intenzivně hledal pravdu v různých duchovních, ale i v alternativních knihách a na internetu. Mimo jiné sleduji i hosty Alžběty Šorfové v internetové televizi cestyksobe.cz a jedním z hostu byl v únoru 2020 i Pavel Žywczok. Již během jeho vystoupení jsem měl jasno a rozhodl jsem se Pavla kontaktovat. Knihu Kurz zázraků jsem si objednal a stal jsem se i žákem Kurzu zázraků. Potvrdil jsem si, že kdo hledá, najde zdroj veškerých informací, pravdy a lásky. Z celého srdce za to vše děkuji.
Ing.Vráblik Miroslav
Průvodce, 732 131 551, mvrmail@seznam.cz
Pavel je pro mě láskyplná bytost, která mi ukazuje Pravdu. Děkuji Ti Pavle z celého srdce. S láskou Dagmar
Dagmara

2020 © Pavel Žywczok. Všechna práva vyhrazená.