Pavel Žywczok

Reference

Z tohoto kurzu je člověk v úžasu, protože bourá všechna omezení, které jsme si vytvořili.
Martina
Pavel je skvělý. Umí člověka nasměrovat, pokud jsme se na své životní cestě ztratili. S obrovskou láskou a trpělivostí vysvětlit, že to co se kolem nás děje, je jen výsledkem naši mysli. Byla jsem plná vnitřních strachů a bolesti. Nerozuměla jsem sama sobě. Díky Pavlovi a Kurzu zázraků se mi život začal měnit. Pochopila jsem, že jen já si rozhoduji, jaký život chci žít.
S láskou Eva
Eva Luskačová
Kurz zázraků mi přinesl určitě velkou radost do života. Vlastně i velkou svobodu a úlevu. Kurz zázraků mi pomohl najít cestu k Bohu, cestu k sobě. Po 7 měsících se cítím daleko víc svobodnější, šťatnější, klidnější. Učím se všechno a všechny přijímat s láskou a najednou zjistíte, že život je úžasná hra, kde jste sami sobě režisérem a je jen na vás, jak se bude dál odvíjet, zda budete žít v lásce a radosti a nebo v bolesti a utrpení. A tohle všechno je díky Pavlovi, který nás skvělým způsobem provází Kurzem zázraků. Jeho příběhy ze života jsou různé - veselé i smutné, ale vždycky se v nich skrývá velká moudrost, díky níž se nám daří chápat to, co je skryto v jednotlivých lekcích. Děkuji za vše .
Eva H.
Jsem rád, že žiji v dnešní době. Době změn a nových informací. Kvantová fyzika nám nabízí nový pohled na naši existenci. Pokud se ztotožním s tím, že svoji myslí ovlivňuji své bytí, tak hledám odpověď na otázku, jak mám myslet, abych byl ve svém životě spokojený a šťastný. Poznal jsem Pavla, který mi nabídnul jeho variantu, kterou si na sobě vyzkoušel a kterou žije. Sám si prošel 365 lekcemi z knihy Kurz zázraků. Patřím do skupiny lidí, kteří se rozhodli Kurz zázraků absolvovat pod vedením Pavla. Kurz vede poutavým způsobem. Lekce vysvětluje, doplňuje vlastními zkušenostmi a motivuje nás. Dnes jsem u 28. lekce a vím, že moje rozhodnutí projít si Kurz zázraků bylo správné.
Jirka
V těžkém období mého života, nebo spíše neživota 😊 jsem hledal nějaký záchranný kruh, mé prosby byly vyslyšeny a díky Goscha kanálů ke mně doputovalo video s Pavlem Žywczokem. Po několika velmi těžkých letech, jsem najednou ucítil, že stále je šance se uzdravit.
Studium Kurzu zázraků s Pavlem, mě znovu vrací do běžného života a zároveň odhaluje nekonečnou krásu naší lidské existence, která ve skutečnosti se ukazuje jako existence boží. Děkuji Pavlovi, svému vedení, Bohu, sobě i druhým, za obohacující společnost při cestě domů, k sobě a životu v lásce. Doporučuji každému, kdo cítí chuť se vydat na toto studium ať neváhá, neboť vím, že nebude litovat, ale právě naopak.Vím to dle svých zkušenosti, které jsou stále radostnější.
Hodně štěstí všem
Daniel Trombik
Nepíši tyhle řádky kvůli Pavlovi, ale kvůli Vám, kteří jste navštívili jeho stránky. Pavel chválit nepotřebuje, on moc dobře ví, jaká je jeho hodnota a jaká je i skutečná hodnota nás všech. Kurz studuji přes půl roku a když se ohlédnu zpět, vidím, co vše se v mém životě změnilo. Nebudu vše popisovat , ale díky KZ, se měním a díky tomu, i svět kolem mne. Studium knihy KZ, je úžasná , i když pro mne leckdy těžko pochopitelná dávka směsi informací, které moje ego nepřijímá s láskou.

S láskou ji ale přijímá má mysl, i když občas neví.
Kniha má poměrně složitou terminologii a proto je tu Pavel. Dvakrát týdně necelou hodinku probíráme naše životní kotrmelce a vysvětlujeme si kromě denních lekcí, tyto situace z pohledu Kurzu zázraků. Pokud se stane něco , co nechápu, nebo potřebuji řešit akutní situaci, mám Pavla na telefonu. Je to první "Guru", co znám, který opravdu žije to, co učí.A tahle zkušenost je k nezaplacení. Dvakrát týdně máme v naší skupině tu úžasnou možnost komunikovat na jakési platformě pravdy. Zde neplatí žádná konkurenční pravidla. Žádná omezení, žádný strach, jen pocit sounáležitosti, lásky a pravdy. Pokud jste se dostali na tyto stránky," pravděpodobně" to má svůj důvod.
Není na co čekat. Stačí se rozhodnout.
S láskou Petr
Petr Kavka
Při sledování videa s Pavlem, při poslechu jeho slov, se mnou jeho energie velmi silně rezonovala - potoky slz , úleva, pocit souznění. Rozhodla jsem se jet na seminář v Brně . To už byl krůček od zahájení Kurzu zázraků, kterým mě Pavel doprovází. Jsem velmi vděčná , že jsem následovala hlas a Pavla oslovila. Pod jeho vedením cítím přijetí , pochopení a účast Boha samotného. Trpěla jsem depresemi, ničila jsem sama sebe. Díky kurzu jsem našla novou cestu, ve které se cítím šťastnější , volnější, zranitelnější a silnější.
,, Pokud je žák připraven , učitel se dostaví." Pokud jste připraveni, vřele doporučuji Kurz zázraků s Pavlem.
Alice Light
Vím, že každý má svou cestu a cítím se požehnaná, že do mého života vstoupil Kurz zázraků. Projít ročním kurzem, bylo jako se vracet domů, cestou kterou neznám. Věděla jsem, že jdu správně, i když jsem netušila, co to vše někdy znamená a já byla občas ztracená. Díky vedení Pavla Žywczoka, který svým láskyplným vhledem vždy svítil, jsem vždy dokázala najít cestu a projít kurzem k pochopením, které mi změnily život a vnímání světa. Je to dar, který mi náleží a za který děkuji všem. Knihu můžete studovat sami, ale Pavel do toho všeho vnáší světlo. Prošla jsem mnoha kurzy a za co si Pavlika nejvíc vážím je, že to co učí žije. Je na cestě a svítí. S láskou Šárka Vydrová
Šárka Vydrová
Již v mládí jsem se seznámil s principy přírodních zákonů a s postupem času jsem hledal odpovědí i na další otázky, které zaměstnávají moji podstatu. V posledním roce vše zesílilo a tak jsem intenzivně hledal pravdu v různých duchovních, ale i v alternativních knihách a na internetu. Mimo jiné sleduji i hosty Alžběty Šorfové v internetové televizi cestyksobe.cz a jedním z hostu byl v únoru 2020 i Pavel Žywczok. Již během jeho vystoupení jsem měl jasno a rozhodl jsem se Pavla kontaktovat. Knihu Kurz zázraků jsem si objednal a stal jsem se i žákem Kurzu zázraků. Potvrdil jsem si, že kdo hledá, najde zdroj veškerých informací, pravdy a lásky. Z celého srdce za to vše děkuji.
Ing.Vráblik Miroslav
Průvodce, 732 131 551, mvrmail@seznam.cz
Děkuji svému průvodci, že mě na mé cestě spojil s Pavlem Žywczokem a skupinou báječných lidiček. Všichni jsou pro mě velkou inspirací. Co mi Kurz zázraků dal? Za velmi krátkou dobu mi dal nadstandartní vztahy v rodině, ale i s přáteli. Naučila jsem se zklidnit mysl v každé pro mě nekomfortní situaci. Naučila jsem se vstoupit do mé podstaty, kde zažívám Boží Mír. Dnes už vím, že mohu žít nebe na zemi, život se pro mě stal velmi, velmi radostný. Také vím, že jsem na začátku této radostné cesty, ale rozhodla jsem se po ní kráčet s Láskou a velkou vděčností.
Velké díky KZ
Marie Albrechtová